Kontakt
pánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečenípánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečenípánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečenípánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečení

Co je důležité při výběru látky?

Volba se provádí vědomě a osobně. Moderní muž nesleduje módu, on si to vybere. Contenti představuje luxusní koncept exkluzivity. Dnes není problém pouze to, být nejlepší, ale být schopen nemít to stejné. Pro naše zákazníky pokrývá forma luxusu všechny smysly, nejen že musí být výrobek krásný na pohled, musí být také příjemný na jeho všechny smysly v rozhodování pro a proti, a proto je kvalita látek nanejvýš důležitá.

 

Dotykem látky pocítí zákazník jeho kvalitu, tím se rozumí, že si vědomě budou moci vybrat luxus excelence. Vyberte si z tisíců luxusních tkanin od nejlepších světových výrobců, včetně Holland&Sherry, Ermenegildo Zegna, Scabal, Dormeuil, Loro Piana, Vitale BARBERIS, Reda a Guabello.

Holland & Sherry

Vznik společnosti je datován před více než 170 lety, Holland & Sherry poskytují své nejlepší látky prestižní krejčím a luxusním módním značkám. V roce 1836 pánové Stephen George Holland a Frederick Sherry začali podnikat jako obchodníci s vlnou na 10 Old Bond Street v Londýně. Specializovali se především na vlněné a hedvábné látky. V roce 1886 Holland & Sherry přestěhovali obchodní prostory na Golden Square.

 

V roce 1900 vyvážela firma do mnoha zemí světa a v této době také byla založena v New Yorku obchodní kancelář. V rané fázi dvacátého století byly dominantní trhy Velká Británie, Evropa, Severní a Jižní Amerika. Mimo jiné po úpravě distribučního kanálu, otevřel Holandsko & Sherry sklad v Petrohradě v Rusku, kde byl velice úspěšný na trhu před revolucí. Na přelomu tisíciletí byla tato tradice úspěšně obnovena.

 

Holland & Sherry se neustále zabývá výzkumem jemnějších a luxusnějších vláken a kvalitních tkanin a získává ty nejlepší přírodní vlákna, a to od Super 200 s kašmírem až na čistě česanou Vicuñu. Látky jsou tkané starodávnými postupy, které jsou prověřené generacemi řemeslníků, v zaručené kvalitě a dobrém vkusu.

 

S kancelářemi po celém světě, včetně Francie (od roku 1910), se společnost stala „solid Partner Couture“ v Paříži pro světově známé domy, Dior, Lanvin nebo Smalto, u kterých jsou obdivovány tradiční látky, jako například luxusní skotský kašmír, který dělá z Holland & Sherry světoznámou značku.

 

Scabal

Společnost byla založena v roce 1938 v Bruselu panem Otto Scabal Hertzem, který byl původně obchodníkem s látkami a dodavatelem tkanin. V roce 1938 měla společnost Scabal jen 6 zaměstnanců, dnes Scabal zaměstnává přibližně 600 zaměstnanců po celém světě. V průběhu let se Scabal vyvinul z jednoduchého dodavatele tkanin na dodavatele látek z vysoce kvalitních materiálů pro nejprestižnější krejčí po celém světě.

 

Scabal neustále pracuje na zlepšení technologie výroby látek. Suroviny obsahují jen ty nejlepší odrůdy přírodní vlny, hedvábí a kašmíru. Motto společnosti je: "Nikdy nešetříme na materiálu pro výrobu látek." To je také důvod, proč je Scabal v celé své historii znám jako dodavatel vzácných a drahých tkanin. Proto klade velký důraz na výběr distributorů, kteří by měli vyrábět oblečení nejvyšší kvality a poskytovat individuální přístup ke každému klientovi.

 

Scabal nyní působí ve většině evropských zemí, stejně tak jako v jiných velkých centrech po celém světě. V roce 1996 Scabal zahájil výrobu doplňkového sortimentu. Exkluzivní řada položek, včetně košil, kravat, svetrů a pásků je vyrobena tak, aby zákazníci mohli vypadat jako "Gentleman" od hlavy až k patě.

 

Dormeuil

Značka Dormeuil byla založena v roce 1842 panem Jules Dormeo, který si vůbec nedokázal představit, že po století a půl, bude jeho společnost jedním z předních dodavatelů luxusních látek na pěti kontinentech světa.

 

Dormeo Jules začal svou kariéru obchodníka s plátnem ve věku 22 let, když začal dovážet britské tkaniny do Francie. Po několika letech byli úspěchem inspirováni také jeho dva bratři. Společnost dodnes zůstává rodinným podnikem Dormeuil.

 

V roce 1863 se společnost Dormeuil usadila v Paříži a Londýně, a etablovala se jako poskytovatel nejlepších látek pro společenské obleky. V 30-tých letech minulého století si slavní krejčí v těchto městech začali průběžně objednávat látky z Dormeuil. Dnes jsou látky široce používány předními módními domy.

 

Dormeuil - je ztělesněním elegance a perfektní kombinace kvality a rozmanitosti produktů, které mohou způsobit obdiv všech, kteří se vyznají v látkách.

 

Název elegance, dokonalá směs kvality a kreativity. Každou sezónu, inovativní kolekce, která stanoví tón a vytváří trendy. Vyrobeno výhradně v Anglii, Dormeuil pouze vybírá vlnu nejvyšší kvality, která je pak produkuje s intimní znalostí tohoto přírodního divu.

 

Loro Piana

Vše začalo na počátku 19. století, kdy italská rodina Loro Piana začala jako obchodník obchodovat s vlnou. Oficiální datum založení je však teprve v roce 1924, kdy společnost založil Pietro Loro Piana.

 

V roce 1941 vedení společnosti zdědil synovec Pietra – Franco, který úspěšně rozvinul společnost, která se stala známou, jako dodavatel látek pro domy "vysoké módy" a také vývozem textilu do jiných zemí. Fenomenální je skutečnost, že Franco Loro Piana vše budoval v těžkém období po druhé světové válce. V sedmdesátých letech, synové Franco, Serge a Pierre přenesli korporaci na úroveň globální slávy a dosáhli vedoucí pozice v oblasti výroby a prodeje látek.

 

Loro Piana nyní vlastní 132 prodejen v různých částech světa a 10 továren, z nichž šest jsou v Itálii, tři v USA a jedna v Mongolsku. Loro Piana látky jsou bezkonkurenční kvalitou a dobře známým jménem. Luxusními látkami vyhrává tato společnost dlouhou dobu u mnoha fanoušků, kteří oceňují kvalitu a prestiž.

 

Ermenegildo Zegna

V roce 1910 zdědil Ermenegildo Zegna tři tkací stroje a začal vyrábět látky v Trivero (Itálie). Od té doby se datuje historie značky, která později dobyla svět. Ermenegildo Zegna je dnes jedním z nejznámějších italských rodinných podniků. V průběhu minulého století se předávaly z generace na generaci obchodní geny a podnikatelský duch, tak aby název Zegna zůstával synonymem pro průkopníky v módním podnikání. Růst byl možný přes chytrou diverzifikaci nabídky, která umožnila značce Ermenegildo Zegna úspěšný růst po celém světě.

 

Začátkem k úspěchu značky Zegna je silná a konsolidovaná podnikatelská kultura, která umožňuje objevovat mladé talenty. Celá společnost hlídá kvalitu a neustálé se zaměřuje především na zákazníky. Firemní filozofie je založena na třech principech: - dlouhodobé cíle - rodinné vlastnictví k zajištění kontinuity - etický závazek zakotven v pečlivém systému řízení.

 

Dnes firma vyrábí luxusní sbírku látek. Každý rok je kolekce exkluzivních materiálů nejvyšší kvality zastoupena v 350 různých vzorcích využívající posledních technických vylepšení.

 

ARISTON

Společnost vyrábí pro muže z vysoce kvalitních materiálů od roku 1920. Město Neapol je její domovskou adresou, kde se vytváří srdce stylu látek, jejich elegance a přizpůsobení dle světových trendů. Velice kvalitní tkaniny jsou vyráběny výhradně v Itálii a pokrývají širokou škálu vláken a kompozice: vlna, mohér, hedvábí, kašmír, bavlna a len. Společnost spolupracuje s těmi nejlepšími výrobci oděvů a nejznámějšími butiky a módními domy na světě. Vášeň pro tkaniny, jsou schopnosti, tradice, mísící rodinnou atmosféru a vytváří exkluzivní kolekce látek ARISTON, které jsou na trhu představovány dvakrát ročně. Výzkum a inovace, tradice a kvalita jsou základními kameny této společnosti.

Téměř století a čtyři generace nepřetržité činnosti posiluje mezinárodní distribuci těchto látek a vzájemnou spolupráci.

 

Zákazníci se v průběhu posledních desetiletí vrací k podnikatelské realitě, která při použití moderních technologií zaměřuje svou strategii ne na počet vyrobených kusů, ale na kvalitu a personalizace oblečení.

 

Reda

Od založení se společnost stal standardem pro styl a eleganci, lídrem ve výrobě jemných vlněných tkanin pro výrobu klasických pánských obleků. V roce 1865 si připomínáme začátek, který se zrodil z vášně pro vlnu a dobrého obchodního ducha zakladatele značky Carlo Reda. Všechno to začalo s mlýnem ve Valle Mosso, v provincii Biella, který byl přeměněn na továrnu na výrobu vlny a rozšířen v průběhu následujících let dalšími generacemi. V roce 1919 Albino a Francesco Botto Poala převzali celý areál.

 

V roce 1968 povodeň zničila továrny, ale ne podnik, který po rekonstrukci vynikal technologickými inovacemi. V následujících dekádách nastal masivní vývoj, který začal v zahraničí na mezinárodních trzích, které značka REDA fascinuje luxusem a kvalitou. Tradice Made in Italy, to jsou látky REDA, které ukazují muže v novém životním stylu: „Natural Gentleman“.

 

BARBERIS Canonico

"Quinternetto delle taglie" z roku 1663, je první oficiální dokument, který potvrzuje činnost v oblasti vlny rodinné společnosti Barberis Canonico. S příchodem elektřiny v roce 1908 Giuseppe Barberis Canonico začal v Pratrivero (Itálie) v továrně na výrobu látek plný pracovní cyklus. V roce 1915 začněte textilní výrobky vyvážet do Ameriky, Indie a Číny. Po válce v roce 1947 činí Vitale Barberis Canonico strategická rozhodnutí pro zlepšení kvality výrobků a věnuje velkou pozornost vztahu se zákazníky.

 

Elegance textilie pochází především z kvality surového materiálu, který Vitale Barberis Canonico pečlivě vybírá od zdroje. Z pastvin v Austrálii a na Novém Zélandu dorazí do Itálie jemná vlna merino, z Číny kašmír a z Jižní Afriky mohér, připraven k výrobě elegantních látek. Vlna je základní materiál klasiky, zejména pro muže.

 

Vitale Barberis Canonico je jedním z nejprestižnějších z high-end italských značek po celém světě a je synonymem pro eleganci a kvalitu. Rozdíly v motivech a odstínech obohatí škálu barev a vzorů klasických textilií určených pro muže, kteří chtějí, aby se oblékli v duchu tradice jen s příležitostným dotykem modernity.

 

Guabello

Historie značky sahá do roku 1815, od té doby se podařilo udržet přední pozici jednoho z nejlepších italských výrobců látek. Podařilo se udržet výjimečný standardy kvality. Tak to získal významné postavení v textilním průmyslu ve světové produkci vlny. Použití nejvzácnějších surovin, silný smysl pro letité „Biellese vlna“ tradiční tkaní, a rafinované dokončovací techniky se shromáždili při vytvoření velmi jemných materiálů, s jedinečnou kvalitou na dotek a hladkost v různých současných a tradičních vzorech. Vytváření nových tržních trendů a zavádění významné technologické výhody. Guabello má vše, co je potřeba k vyřešení problémů u nejlepších oděvních výrobců a designérů.

 

Dnes je značka Guabello součástí společnosti Group Marzotto (vznikla před 176 lety), která je synonymem pro konkurenceschopnost a inovace. Stala se světovým lídrem v textilním průmyslu. Skupina Marzotto pracuje v textilním odvětví s prestižními značkami, které jsou významným hráčem v oblasti kvality, množství, výzkumu a vývoje na světových trzích v textilii a příze. Skupina Marzotto vyrábí přímo vlnu a bavlněné příze pro oděvní odvětví, jakož i bytový textil. Do skupiny patří značky jako Marzotto Tessuti, Guabello, Marlane a Tessuti di Sondrio a další.

fiogf49gjkf0d