Kontakt
pánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečenípánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečenípánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečenípánské oblekydámské kostýmycasual sakavestykalhotyfrakypláštěkošilegolfové oblečení

OBLEKY NA MÍRU - UNIKÁTNÍ SLUŽBA PRO KLIENTY

 

Nová značka pánských obleků a dámských kostýmů CONTENTI v italštině znamená "spokojení" a cele vystihuje nejdůležitější pocit, se kterým naši zákazníci nosí vše, co pro ně v Čechách ušijeme. Tradice excelentních českých krejčích a švadlen je stále velmi živá a CONTENTI na jejich odbornosti postavila svoji výrobu.

Zažíváme dnes renesanci pánského obleku, nejen jako společenského, ale i pracovního odívání a právě k dennímu užívání nabízí CONTENTI svým zákazníkům nepřeberné možnosti při výběru látek nejprestižnějších světových výrobců, mezi kterými mají dominantní postavení tradiční tkalcovské firmy z království Velké Británie.

 

Využíváme desetiletími ověřené postupy šití na míru, které se vyznačují kvalitou zpracování, rychlostí a přiměřenou cenou. To nám umožňuje vycházet maximálně vstříc Vám, našim zákazníkům v místě i času. A proto zeptá-li se Vás kdokoliv na CONTENTI, budeme rádi, odpovíte-li VÝJIMEČNĚ SEDÍ.

fiogf49gjkf0d